BIOREZONANS
ALERGIA
NIETOLERANCJA
UZALEŻNIENIA
PASOŻYTY
SCHORZENIA
Aktualne Promocje w Bio Mag

Wróć na stronę główną BioMag

 

 

BioMag a Terapia antynikotynowa!

Terapia biorezonansowa jest metodą wykorzystującą występujące w organizmie drgania elektromagnetyczne przetworzone przez nowoczesną elektronikę, mającą zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń (przeczytaj więcej tutaj). Terapia ta daje imponujące efekty przy zwalczaniu głodu nikotynowego - do 90% ludzi przestaje palić bezterminowo, a pozostałe odczuwają istotne zmniejszenie głodu nikotynowego.

 
Dlaczego warto rzucić palenie?

 
Palenie jest niezdrowe, niemodne i nieefektywne. Jest źródłem poważnych schorzeń płuc (przede wszystkim nowotworowych). W coraz większej ilości miejsc palenie jest zakazane. Palacze puszczają z dymem niebagatelne kwoty pieniędzy:

 
10 złotych (paczka papierosów) dziennie x 365 dni = 3 650 zł rocznie!

 
Zabieg:

Osoba poddawana terapii podłączana jest do urządzenia BICOM poprzez specjalne elektrody. W aparacie umieszczony zostaje zapalony papieros a w komputerze zostaje uruchomiony odpowiedni program. Urządzenie przetwarza drgania elektromagnetyczne z organizmu w sygnał terapeutyczny a w organizmie zachodzi reakcja wygaszania głodu nikotynowego. Zabieg jest zupełnie bezpieczny i bezbolesny.

Skutki:

Głód nikotynowy ustępuje. Do 90% pacjentów przestaje palić bezterminowo, pozostałe 10% odczuwa istotne zmniejszenie głodu nikotynowego. W ich przypadku wskazana jest dodatkowa wizyta.

 
Papierosy przestają smakować. Próba aktywnego wypalenia papierosa może zaowocować niepożądanymi reakcjami, na przykład wymiotami lub biegunką. Aktywne wypalenie papierosa możne także skutkować ponownym wpisaniem głodu nikotynowego.

 
Organizm oczyszcza się z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym można zaobserwować wzmożone pragnienie, senność i potliwość. W dniu zabiegu należy wypić 1,5 litra wody mineralnej niegazowanej a w ciągu 24 godzin po terapii nie należy stosować używek (alkoholu, kofeiny, teiny).

  TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA RZUĆ PALENIE

    Przed przystąpieniem do zabiegu, umieszcza się niedopałek papierosa w elektrodzie kubkowej podłączonej do aparatu BICOM Optima. Osoba poddawana terapii jest również zintegrowana z aparatem za pomocą elektrod. Po włączeniu odpowiedniego programu w aparacie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin. Gdyby jednak głód nikotynowy pojawiał się w dniu terapii, absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu, ponieważ osłabi to znacznie efekt terapii i może spowodować niepożądane reakcje, np. biegunka, wymioty.
    Najwyraźniej brak chęci palenia odczuwa się już następnego dnia rano. W ciągu najbliższych 10-14 dni pozostanie opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, czyli walka z uzależnieniem psychicznym.
    Jednym z ciekawszych doświadczeń jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros, choć nie smakuje, powoduje pojawienie się głodu na nowo, a więc niweczy skutki leczenia. W tej sytuacji wizytę należy powtórzyć.
    Najważniejszym więc zadaniem po terapii, przy nieobecności głodu, jest nie pozwolenie sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt utrzyma się bezterminowo.
    Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, niekiedy zwiększoną senność i potliwość. W trakcie terapii dochodzi do uruchomienia oraz ewakuacji z tkanek nagromadzonych wcześniej toksyn. Proces ich usuwania zachodzi poprzez nerki, skórę i jelita. Zatem w ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są również częstsze kąpiele. Pozostała grupa osób, u których głód został zmniejszony, ale nie udało im się całkowicie zarwać z nałogiem, powinna zgłosić się na kolejną wizytę.

 
Prosimy pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu !!!

 

Czytaj więcej o zastosowaniach aparatu Bicom Optima w naszym gabinecie BioMag klikając na poniższe linki :

Alergia

Nietolerancja pokarmowa

Pasożyty

Terapia antyalkoholowa

Terapia narządowa

 

 

Share
Adres:
ul. Warszawska 6 gab. 306,
66-400 Gorzów Wlkp.

2 piętro, pokój 210
w budynku przychodni
Telefon:
Rezerwacja wyłacznie telefoniczna
Tel. +48606234900
Email:
gabinet@bio-mag.pl
Copyright © 2011 AP Soft