BIOREZONANS
ALERGIA
NIETOLERANCJA
UZALEŻNIENIA
PASOŻYTY
SCHORZENIA
Aktualne Promocje w Bio Mag

 

Bio - Mag specjalistyczny gabinet biorezonansu i odczulania jedyny w Gorzowie wyposażony w aparat Bicom Optima.

BICOM Optima   UNIKATOWY PRZEŁAMUJĄCY PODSTAWY  (jedyny Bicom Optima w Gorzowie Wielkopolskim tylko w Bio - Mag !!!)

  • Jeszcze bardziej skuteczny

  • Jeszcze lepsza tolerancja terapii

  • Jeszcze większa oszczędność czasu

 

Bio - MagAutoryzowany gabinet biorezonansu prowadzi terapie za pomocą aparatury skonstruowanej przez naukowców niemieckich pod kierunkiem prof H. Brugemanna z Monachium. Jest to nowoczesny sposób usuwania alergii, uzależnień, nerwic i depresji oraz innych schorzeń, metodą terapii biorezonansowej.

Pacjenci oczekują dziś skutecznej terapii i chcieliby już podczas pierwszego zabiegu poczuć zmianę. Jeśli pacjent już przy pierwszym zabiegu poczuje ulgę, zdobywa zaufanie do terapii i do terapeutów. To BICOM Optima jest w stanie przeniknąć organizm ludzki informacjami terapeutycznymi jeszcze intensywniej i przez to skuteczniej leczyć.


Terapia biorezonansowa jest sprawdzoną metodą likwidowania alergii, uzależnień i innych stanów patologicznych. Posiadamy aparaturę terapeutyczną BICOM Optima z certyfikatem jakości ISO 9001. Urządzenie to spełnia najwyższe europejskie wymagania w zakresie bezpieczeństwa użytkowania, zastosowanej technologii i jakości produkcji.

Zakres wspomagania leczenia obejmuje następujące dolegliwości i schorzenia:

alergie, odczulanie, astmę zespoły bólowe mięśni, stawów, kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowe, reumatyzm choroby przewodu pokarmowego, wrzody żołądka, nadkwasota, zapalenie jelit, zaparcia, otyłość choroby hormonalne, cukrzyca (typ II), nad- i niedoczynność tarczycy choroby serca i układu krążenia, żylaki nerwice, bezsenność, depresje, migreny porażenie nerwów, epilepsję, stwardnienie rozsiane, stany po wylewach i zawałach choroby kobiece, bezpłodność, cysty, klimakterium, endometrioza choroby skóry (łuszczyca, trądzik, blizny) choroby nerek (zapalenie, kamica) choroby oczu (jaskra, stany zapalne) stany obniżonej odporności u dzieci i dorosłych nikotynizm, alkoholizm.

 

Gabinet Biorezonansu W Gorzowie Wlkp. Alergii i Odczulania!

 

Biorezonans to terapeutyczne oddziaływanie na organizm pacjenta przy pomocy jego własnych drgań elektromagnetycznych. Terapie w naszym gabinecie przeprowadza się przy użyciu najnowocześniejszego obecnie  aparatu do biorezonansu BICOM OPTIMA.

Gabinet Biorezonansu W Gorzowie Wlkp. Alergii i Odczulania!

Pacjenta podłącza się do aparatu, który zbierając z chorego narządu drgania elektromagnetyczne prawidłowe i nieprawidłowe odpowiednio je przetwarza. Drgania nieprawidłowe ulegają wygaszeniu, natomiast prawidłowe wzmocnieniu, po czym wracają one z powrotem do organizmu pacjenta. Podczas serii  zabiegów (terapie zdrowotne), terapii odczuleniowych (najczęściej 1 terapia= 1alergen) zakłócone pole elektromagnetyczne chorego organu  "uczy się" drgać w sposób wyłącznie prawidłowy, co powoduje efekt terapeutyczny. Zabieg trwa 30-1h (u dzieci 15-30min) i jest zupełnie bezbolesny.

 

Terapia biorezonansem jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje skutków ubocznych. Jedynie niewłaściwie przeprowadzona może nie przynieść zamierzonych efektów. Podczas terapii nie jest emitowane żadne promieniowanie ani dodawany prąd elektryczny. Naszymi pacjentami są zarówno osoby dorosłe jak i całkiem małe dzieci.

 

Biorezonans można stosować jako jedyną metodę terapii wielu chorób. Nie ma jednak potrzeby przerywania czy rezygnowania z leczenia klasycznego (przy pomocy leków). Obydwie formy pomocy pacjentom wzajemnie się uzupełniają. Jedynym przeciwwskazaniem do terapii jest rozrusznik serca.

 

W trakcie terapii dochodzi do uruchomienia oraz ewakuacji z tkanek nagromadzonych wcześniej toksyn. Proces ich usuwania zachodzi poprzez nerki, skórę i jelita. Zatem w przeciągu kilku godzin po zabiegu należy wypić ok. 1,5 wody ubogo mineralnej, niegazowanej aby ułatwić proces
ich wydalania.

 

Pacjencie, poddając się terapii BRT w Twoim gabinecie zwróć uwagę na:

 

1. Certyfikat szkolenia terapeuty wydany przez MONADITH-BIOMED (wyłącznego przedstawiciela w Polsce aparatury BICOM)

2. Certyfikat przeglądu oraz ręcznej kalibracji  z hologramem ważny na rok bieżący

3. Nalepkę - hologram przeglądu aparatu Bicom ważną  na rok bieżący

4. Certyfikat zgodności z normą PN-EN 62353 DIN VDE 0751 (bezpieczeństwo prądowe sprzętu medycznego - wymagania UE )

5. nalepkę zgodności z Normą  PN-EN 62353  DIN VDE 0751

 

Czytaj więcej o zastosowaniach aparatu Bicom Optima w naszym gabinecie BioMag klikając na poniższe linki:

Alergia

Nietolerancja pokarmowa

Pasożyty

Terapia antynikotynowa

Terapia antyalkoholowa

Terapia narządowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share
Adres:
ul. Warszawska 6 gab. 306,
66-400 Gorzów Wlkp.

2 piętro, pokój 210
w budynku przychodni
Telefon:
Rezerwacja wyłacznie telefoniczna
Tel. +48606234900
Email:
gabinet@bio-mag.pl
Copyright © 2011 AP Soft